UA  RU  ENG

+38 (044) 339 93 91

office.as@kvadrainvest.com

  1. Автоінформатор - IVR

Система інтерактивної мовної взаємодії (Interactive Voice Response) дозволить Вашим абонентам отримати всю необхідну інформацію в оперативному режимі. Дане рішення дозволяє створювати гнучкі сценарії обробки викликів, надавати різну інформацію за запитом Абонента, враховує неправильно введені дані. Ми можемо використовувати різні голосові повідомлення і підказки, як надані клієнтом так і записи професійних дикторів.

  1. Viber, e-mail та sms розсилки

Розсилки здійснюються для реалізації будь-яких Ваших проектів:

  • Інформування Ваших існуючих і потенційних клієнтів про послуги Вашої компанії, відкриття нових офісів / магазинів і т.д.
  • Привітання Ваших клієнтів зі святами
  • Нагадування про оплату Ваших послуг та інше.

Розсилки можуть здійснюватися як за базою телефонних номерів, що надаються Замовником, так і по базі, наявній в Контакт Центрі KVADRA ASSISTANCE.

  1. Телефонні номери операторів мобільного та місцевого зв'язку, як для «приземлення» вхідних дзвінків Ваших клієнтів, так і для видачі певного номера в якості АОН (визначника номера) при вихідному обдзвоні.

Крім стандартної нумерації пропонується вибір гарних номерів: «срібний», «золотий», «платиновий».

  1. Телефонні номери формату 0-800, безкоштовний для дзвінків з усіх регіонів України, в тому числі з мобільних телефонів.
  2. Запис голосових привітань, автовідповідачів, голосових меню (IVR) професійним диктором.

Голосове меню (IVR) або телефонне вітання - це запис, який чує ваш потенційний клієнт, тому необхідний аудіозапис, який дозволяє з перших секунд справити потрібне враження на того, хто дзвонить.

КОНТАКТИ

     + 38 044 339 92 91
   + 38 044 339 92 91
   + 38 044 339 92 91
   + 38 044 339 92 91
   м. Київ, вул. Срібнокільська, 22, оф. 175
   office.as@kvadrainvest.com