UA  RU  ENG

+38 (044) 339 93 91

office.as@kvadrainvest.com

Віртуальний офіс Контакт Центру KVADRA ASSISTANCE — це комплекс послуг, які передбачають виконання більшості функцій стандартного робочого приміщення. Спектр можливостей різноманітний і напряму залежить від побажань замовника. Послуги, які може включати Віртуальний офіс:

  • Пересилка кореспонденції. Спеціалісти організують приймання всієї вхідної документації і листів, з подальшою пересилкою замовнику. Якщо кореспонденція потрібна терміново, компетентний співробітник здійснить відправлення скан-копії паперів.
  • Віртуальний секретар. Наймати співробітника в штат для роботи з кореспонденцією, приймання вхідних викликів і передачі інформації співробітникам і клієнтам досить дорого. Зекономити допоможе професійний оператор Контакт Центру, який буде виконувати ці функції за помірну сплату, представляючись Вашим секретарем.
  • Віртуальний номер. Досвідчений спеціаліст буде відповідати на вхідні виклики і приймати/пересилати повідомлення по факсу.
  • Віртуальна АТС. Організація телефонного зв’язку — дороге задоволення, яке передбачає придбання і монтаж обладнання. Але стандартна телефонія підходить далеко не для всіх компаній. Як бути, якщо всі Ваші співробітники працюють віддалено з різних міст і навіть країн? Оптимальним рішенням стане віртуальна АТС. Підключення до ІР телефонії не потребує вкладень капіталу і відбувається лише за пару хвилин.

Вартість віртуального офісу напряму залежить від обраного пакету послуг. Але навіть повний комплекс буде економічно вигіднішим, ніж організація стаціонарного приміщення для фірми.

Переваги Віртуального офісу

Дана послуга — оптимальне рішення для молодих компаній або віртуального бізнесу, в якому всі співробітники працюють віддалено. Обираючи Віртуальний офіс, Ви отримуєте багато переваг:

  • Економія. Вартість постійної оренди офісу, його обладнання і заробітна плата співробітникам — це великі витрати. Вартість на віртуальний офіс Вас обов’язково порадує.
  • Ефективність. Робота кожного спеціаліста строго контролюється співробітниками Контакт Центру. Ви завжди отримуєте кореспонденцію своєчасно і не пропустите жодного важливого дзвінка.
  • Якість з гарантією. Всі виклики записуються і надаються замовнику в аудіофайлі. Ви завжди можете перевірити чи достатньо ввічливий віддалений секретар.
    Замовлення Віртуального офісу — це оптимальне рішення для сучасного бізнесу. Обравши цю послугу ви зможете завоювати довіру клієнтів без зайвих капіталовкладень.

КОНТАКТИ

     + 38 044 339 92 91
   + 38 044 339 92 91
   + 38 044 339 92 91
   + 38 044 339 92 91
   м. Київ, вул. Срібнокільська, 22, оф. 175
   office.as@kvadrainvest.com