+38 (044) 339 93 91

assistance@kvadrainvest.ua

Запорукою успішного бізнесу є побудова довготривалих відносин зі своїми клієнтами. Інформування про новини, акції, програми лояльності компанії, отримувати відгуки про свою роботу, відслідковування потреб та вподобань клієнтів для своєчасного надання необхідної послуги або продукту – все це невід’ємні складові продуктивного ведення бізнесу. 

Для ефективної роботи наплив дзвінків має бути великим або безперервним? Найкраще рішення – співпраця з Контакт Центром. Висококваліфіковані оператори KVADRA ASSISTANCE приймуть до роботи вхідні та вихідні інформаційні потоки: гаряча лінія, послуги віртуального офісу, прийом та оформлення заявок, технічна підтримка, консультаційні послуги. 

Ми допоможемо провести рекламні акції, анкетування та опитування, сформувати та актуалізувати бази клієнтів, проаналізувати ринок, скласти комерційну пропозицію, рекламні та інформаційні повідомлення, провести Viber, e-mail, sms розсилки.

Роботу Контакт Центру можна налагодити з урахуванням його широких можливостей і ваших індивідуальних потреб. Спеціально для напрямків бізнесу, які активно розвиваються, ми пропонуємо готові ефективні рішення застосування послуг Контакт Центру. 

KVADRA ASSISTANCE допоможе Вам повністю автоматизувати і максимально спростити роботу:

  • інтернет-магазину
  • автосалону
  • транспортної компанії
  • служби таксі
  • туристичної компанії
  • будівельної і ріелторської компанії
  • торгової компанії
  • колекторської компанії

KVADRA ASSISTANCE – це сучасний та професійний Контакт Центр, який має високотехнологічну платформу, налаштовану на прийом великої кількості дзвінків. Ми забезпечимо найкращу комунікацію між компанією і клієнтом. При цьому рентабельність бізнесу зросте з одного боку за рахунок залучення нових клієнтів і підвищення лояльності до компанії, а з іншого – за рахунок відсутності витрат на утримання персоналу, оренду, зв'язок.

КОНТАКТИ

   + 38 044 339 92 91
   + 38 097 339 92 91
   + 38 050 339 92 91
   + 38 093 339 92 91
   м. Київ, вул. Срібнокільська, 22, оф. 175
   assistance@kvadrainvest.ua