+38 (044) 339 93 91

office.as@kvadrainvest.com

Ваш бізнес стабільно розвивається, справи йдуть до гори і ваші співробітники не встигають якісно відпрацьовувати телефонні дзвінки і звернення клієнтів.

Не витрачайте марно час, скористайтесь послугою «Цілодобова гаряча лінія» Контакт Центру KVADRA ASSISTANCE.

Важлива роль «Цілодобової гарячої лінії» для бізнесу:

  • По-перше, це суттєво знизить витрати бізнесу. Співробітництво з Контакт Центрами є більш бюджетним і вигідним, ніж організація власного call-центра з необхідністю створення робочого простору і навчання власних співробітників.
  • По-друге, оператори цілодобових гарячих ліній можуть впоратись з будь-яким обсягом роботи і завданнями: від прийому замовлень і заявок до здійснення технічної підтримки або надання необхідної інформації. Вони мають всі необхідні знання, готові застосовувати їх на практиці і налагодити безперервний зв'язок з Вашими клієнтами.
  • По-третє KVADRA ASSISTANCE у стислі строки навчає своїх операторів специфіці роботи зі всіма типами клієнтів. Ви можете бути впевнені, навіть найпроблемніший клієнт отримає необхідну допомогу і вичерпну інформацію.
  • По-четверте при роботі оператори гарячої лінії, безперечно, враховують всю специфіку Вашого бізнесу. Завдяки цьому значно підвищується ефективність і швидкість рішення питань.

Основними плюсами використання гарячої лінії можна визначити:

  • Швидкість і висока якість;
  • Економія часу і підвищення ефективності компанії.

Можете бути впевнені, Ваш Клієнт отримає вичерпні відповіді на свої запитання: про компанію, її продукцію, рекламні акції, в будь-який зручний для нього час.

КОНТАКТИ

   + 38 044 339 92 91
   + 38 097 339 92 91
   + 38 050 339 92 91
   + 38 093 339 92 91
   м. Київ, вул. Срібнокільська, 22, оф. 175
   office.as@kvadrainvest.com