+38 (044) 339 93 91

assistance@kvadrainvest.ua

Таємний покупець — один з видів телефонних опитувань, які проводить Контакт Центр KVADRA ASSISTANCE. Його мета в тому, щоб об’єктивно оцінити якість обслуговування у Вашій компанії. Кількість клієнтів і успішність бізнесу напряму залежить від рівня сервісу і відношенню до покупців і відвідувачам.

На сьогодні послуга Таємний покупець надає можливість оцінити виконання стандартів компанії, рівня підготовки персоналу, контролю якості обслуговування, аналізу роботи конкурентів, збору інформації для стратегічного планування роботи підприємства. Вона дозволяє в найкоротші терміни виявити проблеми і помилки, підвищити рівень обслуговування споживачів і сприяє просуванню Ваших товарів і послуг.

Контакт Центр KVADRA ASSISTANCE допоможе дізнатись про проблему в обслуговуванні клієнтів і проведе оцінку по таким параметрам:

  • Оцінка знань і професіоналізм Ваших співробітників;
  • Перевірка робочих точок;
  • Вивчення роботи компаній-конкурентів, визначення їх сильних і слабких сторін.

Як працює послуга «Таємний покупець» в Контакт Центрі KVADRA ASSISTANCE?

  • Розробляється певний сценарій дзвінків, обумовлюється їх частота;
  • Оператори проводять дзвінки клієнтам, спілкуються з ними, з'ясовують чи задоволені вони роботою співробітників компанії, уточнюють, чи є які небудь претензії і побажання по покращенню сервісу;
  • На основі отриманої інформації формується звіт, з якого можна отримати повноцінне уявлення про відношення клієнтів до Вашої компанії.
  • Звіт допоможе визначити Ваші слабкі та сильні сторони, зрозуміти, чому слід приділити більше уваги.

Послуга «Таємний покупець» — це доступний і зручний спосіб зібрати достовірні статистичні дані, не витрачати час і зусилля на самостійні дзвінки або навчання співробітника і контроль його роботи.

Наш Контакт Центр пропонує готові і, по бажанню замовника, розробляє індивідуальні схеми роботи таємного покупця, які гарантують швидке та ефективне дослідження у найкоротші строки.

КОНТАКТИ

   + 38 044 339 92 91
   + 38 097 339 92 91
   + 38 050 339 92 91
   + 38 093 339 92 91
   м. Київ, вул. Срібнокільська, 22, оф. 175
   assistance@kvadrainvest.ua