Ефективні рішення для кожної галузі розроблені Контакт Центром KVADRA ASSISTANCE. Ми прагнемо зробити свій сервіс максимально універсальним і зручним для наших клієнтів.  Перелік наших послуг постійно оновлюється і доповнюється новими пропозиціями.

Співробітництво з KVADRA ASSISTANCE надає Вам інструмент, який вирішує задачі по комунікаціям бізнеса і клієнтів.

Галузеві рішення — це можливість якісно і з мінімальними витратами організувати взаємодію зі споживачами та замовниками. Пропозиції нашого Контакт Центру розроблені на основі специфіки діяльності в різних галузях. Ми враховуємо індивідуальні потреби Вашого бізнесу. Наша мета – зробити контакт з представниками цільової аудиторії результативним.

Контакт Центра KVADRA ASSISTANCE пропонує зручні рішення для банків і фінансового сектору, ринку нерухомості, туроператорів, будівельних компаній, інтернет магазинів, і багатьох інших галузей.

Переваги галузевих рішень від Контакт Центра KVADRA ASSISTANCE:

  • індивідуальний підхід. Рішення розроблені з урахуванням особливостей Вашого бізнесу. Ми пропонуємо оптимальні форми взаємодії з клієнтами;
  • використання сучасних технологій. Ми активно переймаємо найкращий світовий досвід, використовуємо інноваційні рішення, щоб збільшити ефективність своїх рішень і швидкість роботи з клієнтами.