Продаж товарів і послуг

Збільшення продажів по телефону, послуга телефонних продажів.

Будь-який комерційний проект вимагає оперативної обробки і прийому замовлень і заявок від клієнтів. Важливо забезпечити для покупця постійний доступ до лінії для замовлення товару.

Погодьтеся, якщо один і той же товар у двох різних компаній буде продаватися на рівнозначних умовах, клієнт звернутися саме туди, де буде швидкий і якісний сервіс обслуговування. Це запорука високого рівня продажів, а, отже, і отримання максимального прибутку. Також це дозволить оптимізувати сервіс компанії і підвищити конкурентоспроможність на ринку.

До того ж, саме в спеціалізованій диспетчерської компанії працюють навчені оператори, які вміють пропонувати і продавати товар. Ми також регулярно відстежуємо і аналізуємо ринок по конкретному напрямку, визначаємо цільову аудиторію, розробляємо ефективні комерційні пропозиції. З доповнень, які ми можемо запропонувати в цій сфері - це розсилка зі спеціальними пропозиціями клієнтам по електронній пошті і мессенджерам, ведення телефонних переговорів і укладення договорів.

Варто відзначити, що дана послуга колл-центру з продажу товарів і послуг особливо актуальна для інтернет-магазинів і торгових мереж з великою клієнтською базою не тільки по регіону, а й по всій Україні.