Серед найбільш затребуваних послуг нашого аутсорсингового Сall-Центра в Києві знаходиться обслуговування вихідної лінії. Сюди входить широкий спектр другорядних послуг, таких як: телемаркетинг, таємний покупець, холодні дзвінки, лідогенераціі, інформування клієнтів, проведення соцопитувань та актуалізація баз даних.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ ВИХІДНОЇ ЛІНІЇ?

Головний принцип, якого дотримуються наші оператори, телефонуючи ваших клієнтів, - це ввічливість і ненав'язливість. Наше завдання: ефективно продавати послуги і товари наших замовників. Тому ми пропонуємо дієві інструменти для розвитку вашого бізнесу, серед яких:

  • Якісне виконання роботи з наявністю результату у вигляді активних продажів «через телефон»;
  • Розвиток стратегії для просування бізнесу;
  • Оптимізацію роботи ваших співробітників і моніторинг конкурентів через сервіс «холодні дзвінки»;
  • Удосконалення і систематизація наявних баз даних;
  • Отримання зворотного зв'язку від клієнтів, робота з їх відгуками і пропозиціями за допомогою анкетування;
  • Налагодження контакту зі споживачами і покупцями шляхом інформаційних розсилок про акції та спеціальні пропозиції, а також повідомлень про запис або привітаннях з прийдешнім святом;
  • Інформування клієнтів про нові і актуальні пропозиції, консультація по питаннях, що цікавлять.

Як бачите, такий широкий спектр послуг колл-центру в сфері обслуговування вихідної телефонної лінії вашої компанії, дозволяє підвищити рівень лояльність клієнтів і відстежити рівень сервісу, що безпосередньо впливає на статус, репутацію і, звичайно ж, прибуток компанії.

 

Служба контролю якості

Бажаєте отримати зворотній зв'язок від ваших клієнтів, дізнатися що необхідно змінити або поліпшити, з'ясувати рівень лояльності покупців. Відповіді на ці та подібні питання ви отримаєте за допомогою нашої послуги.

Таємний покупець

Хочете оцінити якість роботи вашого персоналу, дізнатися всі переваги і недоліки взаємодії зі споживачем, зрозуміти, де втрачається конкурентоспроможність і ефективність? Тоді, ця послуга для вас!

Телемаркетинг. Холодні дзвінки

Вам потрібні нові клієнти? Заощаджуйте час на прозвін бази клієнтів і презентацію своєї пропозиції.

Актуалізація бази даних

Допоможемо недорого і ефективно підтвердити актуальність існуючої бази клієнтів, а також оперативно наповнити її новими потенційними клієнтами

Інформування клієнтів

У вас діє акція? З'явилися новини, які необхідно донести до клієнтів? Ми максимально оперативно і якісно проінформуємо ваших клієнтів

Проведення опитувань по телефону

Плануєте вивести на ринок новий товар або послугу? Необхідно підвищити лояльність вже існуючих клієнтів? Опитування - незамінний інструментом для підвищення конкурентоспроможності вашої компанії.