Послуга телефонних опитувань

Соціологічні опитування по телефону.

Проведення опитувань по телефону та соціологічні дослідження по телефону у вигляді анкетування дозволяє визначити думку клієнта про ваш продукт, дізнатися про його вподобання, вислухати побажання і пропозиції, а також отримати думку респондента з широкого кола питань. 

Анкетування по телефону допомагає також налагодити зв'язок з клієнтом, отримати від нього зворотний зв'язок. У будь-якому випадку, отримана інформація необхідна для покращення стратегії розвитку бізнесу, створення нових акційних пропозицій або зовсім виведення на ринок нового продукту. 

Ця послуга колл-центру також передбачає відправку SMS - розсилок у вигляді коротких і ємних опитувальників. Вони не займуть багато часу клієнта, а вам допоможуть отримати таку ж інформацію, як і через телефонне опитування.

У чому переваги подібних соціологічних досліджень в нашому віддаленому колл -центрі?

  • Професійно навчені оператори опитують покупців і споживачів по строго складеною анкетою, узгодженої з замовником;
  • У процесі анкетування миттєво обробляється отримана інформація і зберігається в електронному вигляді;
  • В результаті проведених опитувань можна робити вибірки по конкретним критеріям;
  • За результатами анкетування формується детальний звіт з ретельним аналізом, який є по суті стратегією розвитку бізнесу;
  • Наш аутсорсинговий контакт-центр оснащений сучасним і якісним обладнанням, щоб оперативно і якісно спілкуватися з вашими клієнтами.