Послуга актуалізації бази даних покупців

Актуалізація бази даних. База даних - це один з головних ресурсів будь-якої компанії, що займається продажами. У ній містяться всі необхідні дані про постійних і потенційних покупців. Необхідно регулярно проводити актуалізацію баз даних, щоб отримувати нову і актуальну інформацію про клієнтів, мати можливість нагадувати їм про компанію та ваші актуальні пропозиції, а також регулярно поповнювати і розширювати ресурс. 

Для цього ми рекомендуємо скористатися послугами нашого аутсорсингового колл-центру. Ми обробляємо і реструктуруємо активну клієнтську базу, в максимально стислі терміни обробляємо отриману інформацію і виділяємо із загального потоку потенційних клієнтів. Від вас нам лише потрібні дані для доступу до вже існуючої бази клієнтів із заповненою інформацією. 

За результатом нашої діяльності ви отримуєте структуровану і систематизовану базу клієнтів за певними критеріями: стать, вік, платоспроможність, вид споживаної послуги. Також ви отримуєте рекомендації від наших фахівців з приводу подальшої роботи з клієнтами.