Послуга лідогенераціі

Сучасні маркетингові дослідження показали, що лідогенераціі - це ефективний спосіб підвищення рівня лояльності клієнтів, який є невід'ємною складовою на шляху до успіху. В цілому, лідогенераціі ділиться на два напрямки. Це інформування про новини, акції, спеціальні пропозиції та розсилка нагадувань, поздоровлень, сервіс-чека (оцінки сервісу).

За першим напрямком співробітники нашого колл-центру розробляють і використовують ефективні маркетингові пропозиції, формують інформаційні повідомлення для подальшої розсилки, здійснюють відправку і обдзвонюють клієнтів, розповідаючи їм про акції та нові пропозиції компанії. 

За другим напрямком здійснюється тільки розсилка повідомлень з нагадуваннями про дату, час запису, відправка SMS - привітань зі святами для клієнтів і дзвінки для отримання оцінки сервісу. 

Основними інструментами в роботі співробітників нашого аутсорсингового контакт-центру виступає месенджер Viber, де велика частина клієнтів має облікові записи, і стандартний дзвінок по стільниковому телефону з інформуванням про новини та акції. 

Використовуючи в своєму бізнесі лідогенераціі, підключену через аутсорсинговий центр Kvadra Assistance, ви гарантовано налагоджуєте зв'язок з клієнтами, збільшуєте рівень їхньої лояльності, що позитивно впливає на щомісячний дохід.