КОНТАКТ ЦЕНТР KVADRA ASSISTANCE ТУРОПЕРАТОРАМ і АВІАПЕРЕВІЗНИКАМ✈️

Відпускний період суттєво збільшив навантаження на авіаперевізників, які з комфортом доставляють відпочиваючих до різноманітних закордонних курортів.

І, як наслідок, ми стикаємось із затримкою або скасуванням рейсів, про що нас не завжди повідомляють завчасно. Звісно, це викликає незадоволення пасажирів.

З метою налагодження даного процесу, Державіаслужба вимагає від вітчизняних авіакомпаній чітко дотримуватись правил обслуговування пасажирів, зокрема, при здійсненні рейсу авіакомпанія повинна мати працюючий цілодобово колл-центр. За невиконання правил держрегулятор штрафуватиме перевізників.

Заступник Міністра Юрій Лавренюк наголосив: «Державіаслужбою додано вимогу, що у разі виконання рейсів у нічний період доби авіаперевізник зобов’язаний забезпечити роботу Контакт Центр цілодобово»: https://www.kmu.gov.ua/…/turoperatori-ta-aviakompaniyi-mayu…

Контакт Центр Kvadra Assistance успішно працює як з туроператорами, так і з авіаперевізниками. Ми працюємо 24/7, наші оператори мають великий досвід роботи, що дозволяє підтримати рівень лояльності пасажирів, та надати вичерпні відповіді згідно з правилами перевезень. Жоден пасажир не залишиться без уваги і вчасно отримає інформацію.

ass5